Mutassa meg ismerőseinek:

kereskedelmi ügyintéző

Referenciaszám: A259764

A kereskedelmi ügyintéző álláshirdetés részletei:

CÉGJELEMZŐK:

Több mint 20 éve működő, - folyamatosan fejlődő autóelektronikai berendezéseket forgalmazó cég keres leendő munkatársat

Kereskedelmi ügyintézői munkakörbe (1fő férfi)

LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATKÖRE:

- áruszállítás, árubeszerzés céges kishaszongépjárművel
- ügyintézés Székesfehérváron és vidéken egyaránt
- eszközök programozása, beállítása speciális szoftver használatával
- weboldal adattartalmának változtatása
- postai csomagok összeállítása, feladása

JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT FELTÉTELEK:

- középfokú iskolai végzettség
- erős MS Office ismeretek és gyakorlat
- jó kommunikációs készség
- szabálykövetés, kifejezetten jó probléma megoldó képesség
- precíz, megbízható, önálló munkavégzés
- rendszer szintű, logikus gondolkodás
- B kategóriás jogosítvány
- terhelhetőség, nagy fokú lojalitás
- Budapesti helyismeret

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
- műszaki ismeretek, műszaki érdeklődés
- angol nyelv ismerete
- elektronikai eszközökben való jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:
- Stabil vállalati háttér,- hosszútávú munkalehetőség
- Modern igényes, munkakörülmények
- Családias légkör
- Biztos, fix munkabér
- munkába járás támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Székesfehérvár, Király sor 30.
teljes munkaidő

A FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOKAT, MOTIVÁCIÓS LEVÉLLEL AZ ALÁBBI EMAIL CÍMRE VÁRJUK 2017.01.20.-IG

Egyéb adatok: kereskedelmi ügyintéző

Az álláshirdető cég: Patrolline Kft
A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: kereskedelmi ügyintéző