Mutassa meg ismerőseinek:

Fuvarszervező

Referenciaszám: A259710

A Fuvarszervező álláshirdetés részletei:

Sikeres kereskedelmi – logisztikai szolgáltató cég jól összeszokott, családias hangulatú csapatába keres új munkatársat: FUVARSZERVEZŐ munkakörbe.

Feladatok:
• Belföldi fuvarok szervezése.
• A tehergépjármű-vezetők munkájának irányítása, koordinálása.
• Pontos, költséghatékony szállítási tervek kidolgozása, optimalizálása, kontrollja.
• Az árkalkulációk készítése során biztonsági és gazdaságossági szempontok figyelembevétele.
• Napi forgalmi adatok dokumentációs rendjének biztosítása.
• Napi szintű kapcsolattartás (telefon, e-mail) a megbízókkal, alvállalkozókkal/partnerekkel.
• Folyamatos készenlét biztosítása.

Elvárások:
• Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy felsőfokú képesítés (pl. logisztikai ügyintéző).
• Legalább 2 év fuvarszervezési tapasztalat.
• Veszélyes áru szállítási biztonsági tanácsadó bizonyítvány előny.
• MS Office (Word, Excel, Outlook) magabiztos felhasználói ismeret.
• Jó kapcsolatteremtő és probléma megoldó képesség.
• Nagy önállóság, terhelhetőség.
• Rugalmasság, gyors alkalmazkodó képesség a megváltozott igényekhez.
• Jó együttműködő készség, precizitás, megbízhatóság.
• Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás előny.

Munkavégzés helye: Tata, így Tata max. 30 km-es vonzáskörzetében élők jelentkezését várjuk!
Amit ajánlunk:
• Megbecsülés.
• Béren kívüli juttatások.
• Fiatal, dinamikus csapat.
• Hosszútávon stabil munkahely.

Egyéb adatok: Fuvarszervező

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika