Mutassa meg ismerőseinek:

Igazgatói asszisztens

Referenciaszám: A259658

Az Igazgatói asszisztens álláshirdetés részletei:

A Normafa Idősek Otthona Nonprofit Kft. keres igazgatói asszisztens pozícióba felsőfokú végzettséggel rendelkező, angolul beszélő, megbízható, precíz munkatársat.

Főbb feladatok:

-igazgatók munkájának segítése
-ügyfelek pontos tájékoztatása
-megbeszélések lebonyolítása
-az Intézménnyel kapcsolatos feladatok szervezése, lebonyolítása

Elvárások:

-határozott, udvarias fellépés
-kiváló kommunikációs készség
-megbízható, empatikus személyiség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát az info @ normafaotthon.hu email címre.

Egyéb adatok: Igazgatói asszisztens

Az álláshirdető cég: Normafa Idősek Otthona Nonprofit Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció