Mutassa meg ismerőseinek:

LOGISZTIKUS

Referenciaszám: A259656

A LOGISZTIKUS álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően ma már mintegy 950, tehetséges szakembert foglalkoztatunk, 2015-es árbevételünk pedig 27 milliárd forint. Vállalatunk sikerei megalapozták további terjeszkedésünket, mely keretében 2014 nyarán a csepeli üzemünk mellé, megnyitottuk Dunavarsányi telephelyünket is. www.femalk.hu

LOGISZTIKUS

Bővítés céljából egy fő logisztikust keresünk.

Feladatok:

-Vevői kapcsolattartás
-Vevői rendelések kezelése
-A kiszállítás megszervezése
-Szállításokat megelőző és követő dokumentumok rendszerezése, nyilvántartása
-Csomagolási utasítások készítése, csomagolóanyag megrendelése
-Fuvarosokkal való kapcsolattartás
-Statisztikák, jelentések, kimutatások elkészítése
-Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

-Szakirányú végzettség (logisztika, gazdasági)
-Legalább erős középszintű NÉMET és ANGOL nyelvtudás
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
-Magas fokú stressz tűrő képesség
-Jó kommunikációs képesség
-Önállóság

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem
-Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
-Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Dunavarsány Ipari Park

Jelentkezés: toborzas @ femalk.hu

Egyéb adatok: LOGISZTIKUS

Az álláshirdető cég: FÉMALK ZRT.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika