Mutassa meg ismerőseinek:

Gépjármű értékesítő

Referenciaszám: A259622

A Gépjármű értékesítő álláshirdetés részletei:

A Nyitrai Csoport szekszárdi telephelyére

GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keres.

Feladatok:
• Gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
• Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
• Ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
• A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
• Maximális szintű ügyfél-elégedettség biztosítása
• Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása
• A cégvezető felé beszámolók, riportok készítése

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Kiváló MS Office ismeret
• B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Személyes kompetenciák:
• Megbízhatóság
• Proaktivitás
• Önálló, precíz munkavégzés
• Hiteles, határozott fellépés
• Kiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
• Ügyfélorientált gondolkodás
• Csapatban való együttműködés

Amit kínálunk:
• Alapbér+ teljesítmény arányos jutalék rendszer
• Szakmai képzés, fejlődési lehetőség
• Stabil munkahely

A fényképes önéletrajzokat a megadott e-mail címre, valamint a Nyitrai Csoport- Marketing Osztály 7601 Pécs, Pf: 383 postacímre várják "gépjármű értékesítő" jeligére.

Egyéb adatok: Gépjármű értékesítő

Az álláshirdető cég: Nyitrai Csoport
A munkavégzés helye: Tolna megye
Álláskategória: Kereskedelem