Mutassa meg ismerőseinek:

Előkészítő mérnök

Referenciaszám: A259443

Az Előkészítő mérnök álláshirdetés részletei:

BEST SOLUTION KONSTRUKT KFT.

Kilenc éves múltra visszatekintő, budapesti székhellyel rendelkező Kft.
Energiahatékonysági felújítások főtevékenységi körrel
megnövekedett feladataink ellátása érdekében az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK:
• részvétel az alvállalkozók/beszállítók kiválasztásában, versenyeztetés
• anyagrendelések ütemezése, ellenőrzése, koordinálása
• számlák ellenőrzése
• nyilvántartások vezetése
• szerződések, teljesítés igazolások kezelése
• mennyiségi kimutatások készítése
• előkalkuláció, utókalkuláció készítése
• munkavédelmi háttéranyagok kezelése
• pályázati dokumentációk összeállítása

ELVÁRÁS:
• Építőipari végzettség
• Legalább két éves gyakorlat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
• Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

AMIT NYÚJTUNK:
• Versenyképes fizetés
• Hosszú távú munkalehetőség
• Önálló munkavégzés
• Dinamikus, fiatal csapat
• Folyamatos szakmai kihívás

ELŐNY:
• Szakirányú tapasztalat

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:
• Munkaviszony: Határozatlan
• Munkaidő: Teljes

Az önéletrajzokat a megadott email címre várjuk.

Egyéb adatok: Előkészítő mérnök

Az álláshirdető cég: Best Solution Konstrukt Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Mérnök / Műszaki