Mutassa meg ismerőseinek:

Építőmérnök gyakornok

Referenciaszám: A259427

Az Építőmérnök gyakornok álláshirdetés részletei:

BEST SOLUTION KONSTRUKT KFT.

Kilenc éves múltra visszatekintő, budapesti székhellyel rendelkező Kft.
Energiahatékonysági felújítások főtevékenységi körrel
megnövekedett feladataink ellátása érdekében az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK:
• mennyiségi kimutatások készítése
• helyszíni felmérések készítése
• előkalkuláció, utókalkuláció készítése
• pályázati dokumentációk összeállításában segítségnyitjás

ELVÁRÁS:
• Építőipari végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
• Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

AMIT NYÚJTUNK:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Önálló munkavégzés
• Dinamikus, fiatal csapat
• Folyamatos szakmai kihívás
• Előrelépési lehetőség

ELŐNY:
• Szakirányú tapasztalat

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:
• Munkaviszony: Határozatlan
• Munkaidő: Teljes

Az önéletrajzokat a megadott email címre várjuk.

Egyéb adatok: Építőmérnök gyakornok

Az álláshirdető cég: Best Solution Konstrukt Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés