Mutassa meg ismerőseinek:

HITELÜGYINTÉZŐ-PÉNZTÁROS

Referenciaszám: A259192

A HITELÜGYINTÉZŐ-PÉNZTÁROS álláshirdetés részletei:

65 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1000 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.
A több mint 27 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

-Ha Te is szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél,
-Ha érdekel az áruhitel ügyintézés és a pénztárosi feladatok,
-Ha precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban,
-Ha kiemelkedően jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed,
-Ha szereted a kihívásokat,

akkor Téged keresünk HAMAROSAN NYÍLÓ üzletünkbe!

Küldd el jelentkezésed HITELÜGYINTÉZŐ-PÉNZTÁROS állásajánlatunkra!

Feladataid:

Pénztárgép pontos kezelése|A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása |Számlák kiállítása
Hitelértékesítés| Hiteldokumentáció készítés |A hitelügyintézés adminisztratív feladatai | Bankokkal való kapcsolattartás | Banki adminisztrációs felület kezelése |

Elvárásaink:

Középfokú végzettség | Felhasználói számítógépes ismeret | Vásárlóközpontú gondolkodásmód| Nyitott, mosolygós személyiség | Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, PSZÁF hatósági vizsga

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem | Folyamatos szakmai fejlődés | Stabil cégháttér | Fiatalos, dinamikus csapat | Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Fényképes önéletrajzodat az allas @ euronics.hu email címre várjuk, a „Pénztáros-hitelügyintéző-Békéscsaba” jeligével.

Egyéb adatok: HITELÜGYINTÉZŐ-PÉNZTÁROS

Az álláshirdető cég: Vöröskő Kft.
A munkavégzés helye: Békés megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: HITELÜGYINTÉZŐ-PÉNZTÁROS