Mutassa meg ismerőseinek:

RAKTÁROS, ÁRUFELTÖLTŐ

Referenciaszám: A259187

A RAKTÁROS, ÁRUFELTÖLTŐ álláshirdetés részletei:

65 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1000 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.
A több mint 27 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

-Ha Te is szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél,
-Ha érdekel az áruhitel ügyintézés és a pénztárosi feladatok,
-Ha precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban,
-Ha kiemelkedően jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed,
-Ha szereted a kihívásokat,

akkor Téged keresünk HAMAROSAN NYÍLÓ üzletünkbe!

Küldd el jelentkezésed RAKTÁROS, ÁRUFELTÖLTŐ állásajánlatunkra!

Feladataid:

Anyagmozgatás | a raktári munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk kezelése | raktári rend fenntartása | árukészlet folyamatos pótlása

Elvárásaink:

Hasonló területen szerzett tapasztalat | gyorsaság, hatékonyság | dinamikus munkavégzés | terhelhetőség

Amit kínálunk:

Stabil, biztos háttér egy több, mint 27 éves szakmai múlttal rendelkező cégben | Szakmai fejlődési lehetőség | Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Debrecen

Fényképes önéletrajzodat az allas @ euronics.hu email címre várjuk, a „Raktáros-Debrecen” jeligével.

Egyéb adatok: RAKTÁROS, ÁRUFELTÖLTŐ

Az álláshirdető cég: Vöröskő Kft.
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Kereskedelem