Mutassa meg ismerőseinek:

Tervező-értékesítői munkatárs

Referenciaszám: A259098

A Tervező-értékesítői munkatárs álláshirdetés részletei:

Exkluzív Bútorszalon keres tervező-értékesítői munkakörbe agilis, munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó, kreatív kollégát betanulási lehetősséggel.

Amit nyújtunk:

-Piacképes fizetés
-Fejlődési lehetőség
-Rugalmasan kialakítható szabadnapok
-Exkluzív munkakörülmény
-Családias légkör
-Komoly, megbízható háttér

Feladatok:

-Belsőépítészeti tervek koncepciótervének elkészítése, később pontos kidolgozása, látványtervezése, kiviteli tervek elkészítése
-Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és kivitelezőkkel
-A szalonban megforduló vásárlók kiszolgálása
-Árajánlatok készítése

Ami elvárás:

-Szoftverismeret: alap/közép ArchiCad, alap 3DStudioMax, vagy más komolyabb belsőépítészeti látványtervező program ismerete (pl. Artlantis, Cinema4D..)
-Felhasználói szintű Word/Excel

Minimum 1 év szakmai tapasztalat

Előny: rugalmasság a napi munkavégzésben, taníthatóság, értékesítői tapasztalat, műszaki végzettség, angol vagy német nyelvtudás

Egyéb adatok: Tervező-értékesítői munkatárs

Az álláshirdető cég: Bútorszalon
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Tervező-értékesítői munkatárs