Mutassa meg ismerőseinek:

Úszómester

Úszómester

Referenciaszám: A259095

Az Úszómester álláshirdetés részletei:

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Turisztikai Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Úszómester

A leendő munkatárs feladatai:

• A vendégek udvarias, kulturált, színvonalas kiszolgálása
• A fürdő medencéinek felügyelete
• Elsősegélynyújtás, szükség esetén
• Vízből való mentési feladatok ellátása
• A medencék rendeltetésszerű használatának folyamatosan biztosítása
• Medencetér tisztántartása

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

• Minimum középfokú iskolai végzettség
• Uszodamester/úszómester/vízi mentő képesítés
• Legalább egy év hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
• Jó problémamegoldó készség
• Segítőkészség
• Gyors döntési képesség
• Felelősségtudat
• Határozottság

Ajánlatunk:

• Stabil háttér
• Kellemes munkahelyi környezet
• Béren kívüli juttatások

Teljes és részmunkaidőben is várjuk a jelentkezéseket.

A munkavégzés helye:

Selyemréti Strandfürdő
3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky u. 58.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a jelenetkezem gombra kattintva vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. január 31-ig.

Egyéb adatok: Úszómester

Az álláshirdető cég: Miskolc Holding Zrt.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom