Mutassa meg ismerőseinek:

Műszakvezető

Referenciaszám: A259013

A Műszakvezető álláshirdetés részletei:

A Fusetech, elektronikai profilú, nemzetközi gyártó vállalat munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk:

-Hosszú távú munkavégzés
-Kiemelt piaci szerepű nemzetközi vállalati háttér
-Rugalmas munkaidő beosztás
-Széles körű juttatási csomag és béren kívüli juttatások
-Cafeteria, 13. havi fizetés és havi bónusz juttatás
-Céges mobiltelefon, Laptop
-Fejlődési lehetőség hosszú távon
-Szakmai tréningek, továbbképzések
-Rendezett munkakörnyezet, jó kollegiális légkör

Feladatok:

-Munkarendelések ütemezése és jóváhagyása
-Vevői igények kiszolgálása
-Hatékony létszámgazdálkodás, szükség esetén átcsoportosítás
-Az anyagellátás folytonosságának biztosítása
-Döntéshozatal a gyártás megállításáról
-A selejt folyamat működtetése és szükség esetén selejtcsökkentő intézkedések tétele
-Cellavezetők szakmai irányítása, munkájuk felügyelete, értékelése
-Részvétel folyamatfejlesztési projektekben
-A munkabiztonsági előírások betartása, betartatása
-A minőségügyi kézikönyv előírásainak betartása, betartatása
-Leltárakban való részvétel
-Létszámnyilvántartás vezetése vállalatirányítási rendszerben

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

-Középfokú végzettség és/vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /MS Office – excel, word/
-Műszakos munkarend vállalása
-Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
-Határozott fellépés
-Kaposvár és környéki, valamint messzebb lakó kollégák jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

-5S, Lean eszközök ismerete
-Idegen nyelv ismerete (angol vagy német)
-Műszak vagy csoportvezetésben szerzett jártasság

Jelentkezés/Kapcsolat:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel a fent nevezett elvárásoknak, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címen keresztül: allas @ fusetech.hu. Személyesen érdeklődni a Guba Sándor u. 38. szám alatt lehet a HR osztályon. Tel. 82/529-276

Egyéb adatok: Műszakvezető

Az álláshirdető cég: Fusetech Kft.
A munkavégzés helye: Somogy megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés