Mutassa meg ismerőseinek:

Minőségellenőrzési laboráns

Referenciaszám: A259005

A Minőségellenőrzési laboráns álláshirdetés részletei:

A szegedi székhelyű Florin Zrt. több évtizede van jelen a piacon háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeivel, ezalatt az idő alatt pedig meghatározó szereplőjévé vált a piacnak. A hazai mellett a nemzetközi kereskedelemben való jelenlétünket is erősítjük, illetve folyamatosan fejlődünk a termékkínálatot tekintve.
Ennek köszönhetően a Florin Zrt. egy stabil lábakon álló és folyamatosan fejlődő vállalat, amely biztos munkahelyet jelent a nálunk dolgozók számára.
A munkavállalóinkra hosszú távú befektetésként gondolunk, ezért mindent megteszünk annak érdekében, hogy jó munkakörülményeket, stabil munkahelyet és folyamatos személyes fejlődési lehetőséget biztosítsunk számukra.
Ha Ön is szeretne egy megbízható, stabil cég csapatának tagja lenni, küldje el jelentkezését az alábbi meghirdetett állásra! Amennyiben ez a munkakör nem megfelelő Önnek, tekintse meg további nyitott pozícióinkat a honlapunkon: www.florin.hu

Feladatok:

• Beérkező anyagok (alapanyag, segédanyag) ellenőrzése, mintavételezése
• Gyártásközi ellenőrzések elvégzése
• Vizsgálati dokumentációk elkészítésében részvétel
• Minőségi problémák okának kivizsgálásában és mielőbbi elhárításában részvétel

Elvárások:

• Középfokú végzettség: vegyésztechnikus/általános laboráns/vegyész szakmunkás
• Alapszintű kémiai számítások elvégzésében való jártasság
• Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
• Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
• Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
• Terhelhetőség, határozottság

Előny:
• Minőségirányítási rendszer ismerete
• Minőség-ellenőrzés területén szerzett tapasztalat
• Angol nyelvismeret

Munkatapasztalat:

• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével küldd el már MOST fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a https ://florin.hrfelho.hu/ email címre.

Egyéb adatok: Minőségellenőrzési laboráns

Az álláshirdető cég: Florin Zrt.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Mérnök / Műszaki

Jelentkezés az állásra: Minőségellenőrzési laboráns