Mutassa meg ismerőseinek:

Betanított munkás

Referenciaszám: A258917

A Betanított munkás álláshirdetés részletei:

Cégünk két évtizede foglalkozik fokhagyma feldolgozással. Országos vevőkörrel

rendelkezünk. A megnövekedett gyártási feladatok miatt vált lehetőség csapatunk

bővítésére.

Főbb feladatok:

-A fokhagyma gépi feldolgozáshoz való előkészítése, zsákos anyagmozgatás
-A gyártósoron a roppantó és a tisztító gépsoron a gerezdek válogatása
-Feldolgozás után ládás anyagmozgatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Általános iskolai végzettség
-Jó kézügyesség,
-Álló munka vállalása,munkabírás
-Szalagmunkából adódóan monotonitás tűrés.

Előnyt jelenthet:

-Targonca vezetői vizsga,
-B kategóriás jogosítvány
-Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk :

-Jó munkahelyi légkör,
-összetartó csapat,
-hosszú távú, biztos megélhetés
-Teljesítmény szerinti plusz juttatás

Egyéb adatok: Betanított munkás

Az álláshirdető cég: DOMI Fokhagyma Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka