Mutassa meg ismerőseinek:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Referenciaszám: A258826

A PÉNZÜGYI MUNKATÁRS álláshirdetés részletei:

XIV. kerületi irodatechnikai cég keres pénzügyi asszisztens pozícióba új kollégát azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben.

Feladatok:
Könyvelés előkészítése
Számlák egyeztetése és rögzítése
Kintlévőség kezelés
Pénzügyi riportok, statisztikák készítése
Aktív részvétel a havi zárásokban
Banki kapcsolattartás, banki utalások ellenőrzése
Házi pénztár kezelése
Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Megbízható számítógépes ismeret (Excel, World)
Pontos, precíz, önálló munkavégzés
Határozott személyiség
1-2 éves pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el a megadott e-mail címre!

Egyéb adatok: PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az álláshirdető cég: Pencart Zrt
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling