Mutassa meg ismerőseinek:

MARKETING ASSZISZTENS

Referenciaszám: A258811

A MARKETING ASSZISZTENS álláshirdetés részletei:

ÁLLÁSHIRDETÉS

Az AlexandraMarketing Kft., mely az Alexandra Könyváruházak és az Alexandra kiadócsoport számára nyújt kommunikációs és marketing támogatást, marketing asszisztens munkakörbe állást hirdet.

Főbb feladatok:
• a koordinációs és marketing tevékenységért felelős kollégák munkájának támogatása
• az egyes projekttevékenységek összehangolásában való asszisztencia
• az Alexandra kiadócsoporthoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
• beérkező új könyvek regisztrálása, listák, kiajánlók készítése
• sajtómegjelenések archiválása
• napi levelezéssel és az időszakos kiadványok postázásával kapcsolatos teendők intézése
• számlák ellenőrzése, iktatása, kompenzációk összevezetése
• iratok rendezése, másolása, archiválása
• táblázatok, kimutatások készítése
• irodaszerek kezelése, rendelése

Elvárások:
• hallgatói jogviszony
• Microsoft Office felhasználói szintű kezelése (Excel, Word, PowerPoint)
• nyitott, jókedvű, KREATÍV személyiség
• megbízhatóság, precizitás
• iskola mellett 4 vagy 8 órában tud dolgozni
• problémamegoldó- és együttműködési képesség

A fényképes életrajzokat és a pár soros motivációs leveleket január 6-ig várjuk a lent megadott címen (tárgy: jelentkezés a marketing asszisztensi pozícióra). A személyes interjúkat január 9-től szervezzük.

AlexandraMarketing Kft.
7630 Pécs, Üszögi-kiserdő u. 1.

Egyéb adatok: MARKETING ASSZISZTENS

Az álláshirdető cég: Alexandra Marketing Kft.
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció