Mutassa meg ismerőseinek:

Professzionális értékesítő

Referenciaszám: A258771

A Professzionális értékesítő álláshirdetés részletei:

Cégünk 1 fő professzionális értékesítő kollégát keres újautó értékesítési területre.

Elvárásaink:

- Középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- Kiváló kommunikációs-, tárgyalási készség
- Ügyfél-, eredményorientáltság
- Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

- Európai szintű, kimagasló bérezés
- Céges autó
- Heves megye egyik legnagyobb nettó árbevételű cégének biztos háttere (TOP50)
- 25 éves szakmai tapasztalat
- Meglévő Ügyfélkör és referenciák

Feladatok:

- Új Ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás
- Ajánlatok készítése
- Gépjármű értékesítése
- A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete

Váltana? A jelentkezők személyét bizalmasan kezeljük.

Fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk!

A „SHICK-R” Kft 1992. szeptember. 3-án alakult RENAULT gépkocsik értékesítése céljából. Az Ügyfelek maximális kiszolgálása mind az értékesítés, mind a szerviz területén lehetővé tette cégünk folyamatos növekedését, bővülését. Az évek során több ezer Ügyfelünk vásárolta meg tőlünk álmai autóját. 2012-ben megnyílt új telephelyünk Egerben, így egész Heves megye lakosságát kiszolgálhatjuk Renault és 2012 óta Dacia modellekkel.

Az újautó kereskedelemben a magánügyfélnek történő értékesítés mellett, mindig élen jártunk a céges vagy flotta eladásokban. A kezdetektől szoros kapcsolatot alakítottunk ki az autópark kezelőkkel.

Egyéb adatok: Professzionális értékesítő

Az álláshirdető cég: Shick-R Kft
A munkavégzés helye: Heves megye
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar

Jelentkezés az állásra: Professzionális értékesítő