Mutassa meg ismerőseinek:

Villanyszerelő

Referenciaszám: A258730

A Villanyszerelő álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

VILLANYSZERELŐ

FELADATOK:

- Gyártóberendezések, hegesztőgépek elektromos javítása, megelőző vizsgálatok elvégzése
- Híddaruk elektromos működtetéséhez hibaelhárítás
- Egyéb villanyszerelési és elektromos karbantartási munkák szükség szerinti elvégzése
- Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a gyártóüzemekkel
- Karbantartási dokumentációk vezetése, kezelése
- Hibamegelőzési, fejlesztési lehetőségekre javaslattétel

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK:

- Villanyszerelő végzettség
- Legalább 3 éves karbantartási (TMK) munkakörben szerzett tapasztalat
- MS Office szoftverek felhasználó szintű ismerete

B kategóriás jogosítvány, valamint gépész végzettség megléte előnyt jelent.

EGYÉB ELVÁRÁSOK:

- Önálló munkavégzés
- Jó problémamegoldó készség
- Pontos, precíz munkavégzés

AJÁNLAT:

- Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
- Fiatal, lendületes csapat
- Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre, a tárgyban
„villanyszerelő” megjelöléssel.

Egyéb adatok: Villanyszerelő

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Építőipari Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka