Mutassa meg ismerőseinek:

Építésvezető

Referenciaszám: A258729

Az Építésvezető álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

FELADATOK:

• Építési anyagok átvétele, szállítások koordinálása
• Kivitelező vállalkozók munkájának napi szintű koordinálása
• Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal
• Alvállalkozók, beszállítók teljesítéseinek ellenőrzése
• Kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
• Kivitelezési határidők betartása, problémák azonnali jelentése
• Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
• A megrendelővel, műszaki ellenőrrel, hatóságokkal való együttműködés
• E-napló vezetés és egyéb adminisztrációs kötelezettségek

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK:

• Legalább szakirányú technikusi végzettség
• MS Office szoftverek felhasználó szintű ismerete
• Angol- vagy németnyelv-tudás
• B kategóriás jogosítvány

Acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok területén szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent!

EGYÉB ELVÁRÁSOK:

• Megfelelő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• Erős problémamegoldó és kezdeményező készség
• Igényes, minőségi, pontos munkavégzés
• Határozott fellépés
• Stresszhelyzetben való helytállás

AJÁNLAT:

• Kihívásokkal teli feladat s
• Fiatal, lendületes csapat
• Versenyképes jövedelem
• Szakmai támogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét a megadott e-mail címre, a tárgyban „építésvezető” megjelöléssel.

Egyéb adatok: Építésvezető

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Építőipari Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés