Mutassa meg ismerőseinek:

Statikus tervező

Referenciaszám: A258728

A Statikus tervező álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

STATIKUS TERVEZŐ

FELADATOK:

- Acélszerkezetek méretezése, gyártmánytervezése
- Ajánlatkészítés szakmai támogatása, számításokkal, műszaki megoldási javaslatokkal
- Gyártási szempontok figyelembe vétele a tervezés során
- Költséghatékony műszaki javaslatok felvetése és beépítése a tervekbe

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK:

- Építőmérnök végzettség
- Tervezőprogram ismerete
- MS Office programok felhasználó szintű ismerete
- Pontos, precíz munkavégzés
- Proaktív, problémamegoldó hozzáállás

ELŐNYT JELENT:

- Tartószerkezet tervezői jogosultság
- Acélszerkezetek tervezésében szerzett szakmai tapasztalat
- TEKLA tervezőprogram ismerete
- Angol vagy német nyelvtudás

AJÁNLAT:

- Változatos, kihívásokkal teli tervezői feladatok
- Versenyképes jövedelem
- Támogató, fiatalos munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét a megadott e-mail címre, a tárgyban „statikus tervező” megjelöléssel.

Egyéb adatok: Statikus tervező

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Építőipari Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés