Mutassa meg ismerőseinek:

Műszaki cikk kereskedő

Referenciaszám: A258713

A Műszaki cikk kereskedő álláshirdetés részletei:

Műszaki cikkek, PC alkatrészek és kiegészítők kiskereskedelmével foglalkozó cégünk, jó értékesítő és műszaki vénával rendelkező munkatársat keres

Műszaki cikk Kereskedő pozícióba

Feladatok:
• Napi szintű kommunikáció az ügyfelekkel személyesen, telefonon és e-mailen
• Árajánlatok készítése, árukezelés, számlázás
• A Bluechip webáruházának adminisztrációja, termékleírások és egyéb bejegyzések készítése
• Rendelések összekészítése és feladása

Elvárások:
• Értékesítésben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
• Közvetlen, magabiztos és asszertív fellépés, kereskedői véna
• Jó kommunikációs készség, intelligens, empatikus vevőkezelés
• Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés
• Középfokú angol nyelvtudás
• Számítástechnikai ismeretek, a PC alkatrészek és kiegészítők ismerete
• Érdeklődés a számítástechnika iránt

Amit kínálunk:
• Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
• Stabil háttér, versenyképes fizetés, kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben
• Barátságos hangulat egy lendületes, dohányfüst mentes csapattal

Munkavégzés helye:
1131 Budapest, Reitter Ferenc utca 132/J.

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, fizetési igény megjelölésével a megadott címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Műszaki Cikk Kereskedő)

Egyéb adatok: Műszaki cikk kereskedő

Az álláshirdető cég: Computer Emporium Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés

Jelentkezés az állásra: Műszaki cikk kereskedő