Mutassa meg ismerőseinek:

Tanácsadó

Referenciaszám: A258524

A Tanácsadó álláshirdetés részletei:

Gondolsz a jövődre és karriert tervezel?

Dolgozz velünk
Pénzügyi tanácsadó
munkakörbe.
A tanácsadó feladata:
• Pénzügyi és hiteltermékekkel kapcsolatos szakszerű tájékoztatás
• Ügyfelek igényeinek felmérése, ajánlatok készítése
• A keresztértékesítési lehetőségek és módszerek maximális kihasználása
• Ügyfélkapcsolatok építése
• Adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások
• szakmai felsőfokú végzettség vagy PSZÁF/MNB vizsga
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Meggyőző, dinamikus személyiség
• Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna
• Üzleties megjelenés
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Előnyök
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• proaktív szemlélet
Amit kínálunk
• Alapbér + kiemelt teljesítményalapú bérezés (elérhető nettó jövedelem: minimum 100.000-300.000Ft)
• Folyamatos, hosszú távú együttműködés, szakmai fejlődés
• Pénzügyi végzettséget adó tanfolyam biztosítása
• Folyamatos, nagy mennyiségű új ügyfélállomány
Munkavégzés helye
Pécs

Egyéb adatok: Tanácsadó

Az álláshirdető cég: Benks-Hyper Kft.
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés