Mutassa meg ismerőseinek:

villanyszerelő

Referenciaszám: A258495

A villanyszerelő álláshirdetés részletei:

Feladatok, munka: Budapest III. kerületi központtal, teljes munkaidős állásra keresünk tapasztalt, villanyszerelő szakmunkást januári-februári kezdéssel.
„B” kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési gyakorlat szükséges, elengedhetetlen (!). Telephelyi munkakezdéssel, Magyarország területén különböző helyeken történő munkavégzés. Fényképes önéletrajzokat, a megadott e-mail címre várjuk.
Elvárások: Pontosság, precizitás, megbízhatóság, „B” kategóriás jogosítvány.
Szakmai tapasztalat: 3-5 év
Végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző

Egyéb adatok: villanyszerelő

Az álláshirdető cég: Iku Vill Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka