Mutassa meg ismerőseinek:

MŰSZAKI VEZETŐ

Referenciaszám: A258460

A MŰSZAKI VEZETŐ álláshirdetés részletei:

A NYITRAI CSOPORT pécsi gépjármű márkaszervize
MŰSZAKI VEZETŐ munkatársat keres!

Főbb feladatok, munkák:
• Szerviz technikusok irányítása, napi munkájuk felügyeletének megteremtése
• Vevőszolgálati munkatársak irányítása, beosztása, napi munkájuk felügyelete megteremtése
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel, a felmerülő problémák gyors hatékony kezelése
• Alkatrészek beszerzésének koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Több éves márkaszervizben eltöltött szerviz, és vagy vevőszolgálati tapasztalat
• Legalább középfokú, műszaki szakirányú végzettség
• Tapasztalat szervizelésben, tapasztalat csapatvezetésben, csapatépítésben
• Pontos és precíz munkavégzés
• Jó szervezői és kommunikációs készség
• Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
• Kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
• Megbízható, önálló munkavégzés
• „B” kategóriás jogosítvány
• Műszaki affinitás (gépjárműjavításban)

Amit kínálunk:
• Jó munkakörülmények, kulturált munkakörnyezet
• Kiszámítható, hosszú távú munkahely
• Biztos, versenyképes jövedelem
• Továbbképzések, tréningek

A fényképes önéletrajzokat e-mailen, valamint a Nyitrai Csoport- Marketing Osztály 7601 Pécs, Pf: 383 postacímre várják "műszaki vezető" jeligére a fizetési igény megjelölésével 2016-12-20-ig!

Egyéb adatok: MŰSZAKI VEZETŐ

Az álláshirdető cég: Nyitrai Csoport
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Mérnök / Műszaki