Mutassa meg ismerőseinek:

Híradástechnikai üzemeltető

Referenciaszám: A258443

A Híradástechnikai üzemeltető álláshirdetés részletei:

A hazai telekommunikációs szektornak egy meghatározó szereplőjéhez keresünk Híradástechnikai üzemeltető munkatársat.
Fő tevékenységi területük az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás.
Feladatok:
• a középhullámú rádiós műsorterjesztéshez kapcsolódó híradástechnikai-, mérő-, kisegítő- és működtető berendezések és rendszerek üzemeltetése
• karbantartási és hibaelhárítási tevékenységek ellátása
• energia-ellátó rendszer működtetése, berendezések
• energiaellátásának folyamatos biztosítása
épületgépészet ellenőrzése, problémák jelzése
• meghibásodások dokumentálása, üzemeltetési dokumentációk, nyilvántartások vezetése
Elvárások:
• középfokú műszaki végzettség (híradástechnikai szakirányú vagy felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent)
• erősáramú vagy villanyszerelő végzettség előnyt jelent
• alapszintű műszaki angol nyelvtudás
• B kategóriás gépjárművezetői engedély
• eredményorientáltság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs-, problémamegoldó készség, csapatmunkára való alkalmasság
Munkavégzés helye: Bács- Kiskun megye- Solt rádióadó
Munkarend: 24/48 beosztás (betanulási időszakban nappalos)
Amit kínálunk:
• Hosszútávú álláslehetőség,
• Megbízható hátterű vállalatnál.

Egyéb adatok: Híradástechnikai üzemeltető

Az álláshirdető cég: Randstad Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök

Jelentkezés az állásra: Híradástechnikai üzemeltető