Mutassa meg ismerőseinek:

Customer Relationship Manager

Referenciaszám: A258359

A Customer Relationship Manager álláshirdetés részletei:

ITT KELLENE DOLGOZNI CUSTOMER RELATIONSHIP MANAGERKÉNT!
A Nyugatinál a parkolóház tetején zöld oázis, amivel megnyitjuk Neked a belváros közepén az igazán inspiratív munkahely kapuját.

FELADATOD:
• treasury szoftverrel összefüggő ügyfél kapcsolattartás, problémamegoldás
• felhasználói jelzések fogadása, hibajegyek kezelése
• a fejlesztői és tesztelési csapat támogatása
• ticket rendszer monitoring és hozzá kapcsolódó adminisztráció

AMIT ELVÁRUNK TŐLED:
• alapszintű informatikai és pénzügyi/banki ismeretek
• precíz és következetes munkavégzés
• jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• ügyfélorientált gondolkodás
• társalgási angol nyelvismeret
ELŐNYT JELENT:
• pénzügyi/banki szférában szerzett tapasztalat
• MSSQL adatbázisban való jártasság
• fejlesztő eszközök, folyamatok ismerete

AMIT AJÁNLUNK NEKED:
• dinamikusan növekvő cég (www.fx.hu)
• a piacon népszerű termék (InFoRex termékcsalád)
• professzionális munkakörülmények, eszközök
• lendületes csapat
• belvárosi, saját kerttel rendelkező, modern iroda

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz elküldésével.

Egyéb adatok: Customer Relationship Manager

Az álláshirdető cég: FX Software Zrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés

Jelentkezés az állásra: Customer Relationship Manager