Mutassa meg ismerőseinek:

Tárgyalásszervező

Referenciaszám: A258340

A Tárgyalásszervező álláshirdetés részletei:

Magyarországon piacvezető és a nemzetközi piacon is élvonalban lévő cégünk 4 fő ügyfél-kapcsolattartó munkatársat keres!

Feladatok:
Kapcsolatfelvétel meglévő ügyfelekkel.
Termékek ismertetés, konzultációs időpontok egyeztetése.

Elvárások:
18. életévét betöltött személy
Jó kommunikációs készség
Ápolt megjelenés
Tapasztalat előny , de nem feltétel
Ügyfél orientált gondolkodás

Amit kínálunk:
Részmunkaidő munkaidő : Hétfőtől-Péntekig 9:00-13:00 ig illetve 13:00-17:00 ig
Fizetés: Fix 60.000 Ft

Előrelépési lehetőség!

Egyéb adatok: Tárgyalásszervező

Az álláshirdető cég: Body Correction Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Telekommunikáció