Mutassa meg ismerőseinek:

kereskedelmi asszisztens

Referenciaszám: A258330

A kereskedelmi asszisztens álláshirdetés részletei:

16. kerületben működő, műszaki termékeket hazai felhasználásra és exportra gyártó magyar tulajdonú kisvállalkozás keres kereskedelmi asszisztenst teljes munkaidős foglalkoztatásra.

A leendő munkatárs feladatai:
Számlák, nyilvántartások, elemzések vezetése
Rendelésállomány, készletek, kiszállítások, vevői igények kezelése, fuvarszervezés
Adminisztrációs feladatok ellátása
Hazai és külföldi vevőkkel, beszállítókkal történő kapcsolattartás

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret, Microsoft Office programok magabiztos használata
Műszaki érdeklődés
Tárgyalóképes német nyelvtudás
Pontos, precíz munkavégzés, problémamegoldó készség, ügyfélorientált gondolkodás

Előnyök:
Hasonló területen szerzett tapasztalat,
Pénzügyi, logisztikai ismeretek
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Stabil munkahely hosszú távra
Versenyképes jövedelem és cafeteria juttatás
Teljes munkaidős bejelentett állás

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, tapasztalat és referenciák megjelölésével várjuk.

Egyéb adatok: kereskedelmi asszisztens

Az álláshirdető cég: Állásajánlat
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: kereskedelmi asszisztens