Mutassa meg ismerőseinek:

Irodavezető

Referenciaszám: A258254

Az Irodavezető álláshirdetés részletei:

Cégünk 2000-ben alakult. Angol-magyar kétnyelvű oktatással foglalkozik.

Irodavezető

Főbb feladatai:
- Szerződő ügyfelekkel és a belső adminisztrációs feladatokkal kapcsolatos dokumentációk koordinációs feladatainak ellátása (posta, telefonok, email-ek, levelek, számlák).
- Minden szerződés és annak mellékletét képező dokumentum koordinálása az illetékesek felé (munka-, megbízási, szülői, szolgáltatói szerződések), ezek rendszerezése és nyilvántartása. A hiányzó adatok beszerzése és továbbítása az illetékes munkatárs felé. A Társaság munkavállalóinak és szerződőinek adott jogosultságok és hasonló ügyintézés a Társaság rendszereiben.
- Külső és belső találkozók, megbeszélések szervezése.
- Iktatás vezetése, házipénztár kezelés.
- Hivatalos levelek előkészítése.
- Szoros együttműködés a vezetőséggel.
- Szabadságolás és túlóra teljesítmény vezetése

Elvárás:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
- felsőfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt);
- MS Office programok magabiztos használata;
- rugalmasság,
- önálló munkavégzés,
- rendszerszemlélet.
- kiváló kommunikációs készség és empátia

További fontos tudnivalók a kiválasztásról • Fényképes önéletrajzukat 2016.12.31.-ig várjuk, a munkába állás időpontja 2017.február 01.
• Magyarul nem beszélő angol anyanyelvű tanárral történik a beszélgetés az alkalmazásról • heti 40 óra munkaidő – részmunkaidő kizárva.

Egyéb adatok: Irodavezető

Az álláshirdető cég: Bilingual.hu
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció