Mutassa meg ismerőseinek:

Termelési koordinátor

Referenciaszám: A258212

A Termelési koordinátor álláshirdetés részletei:

Budapesti munkavégzéssel TERMELÉSI KOORDINÁTORT keresünk!
A jelentkezővel kapcsolatos elvárások a következők:
- Minimum technikusi végzettség
- 1-3 év termelés irányítási tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Önálló munkavégzés és problémamegoldás, határozott fellépés
- Jó terhelhetőség, rugalmasság
- Számítógépes ismeretek (MS Office)
- B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
- Termelési terveknek megfelelő gyártás megszervezése a felelősségi körébe tartozó területen
- Létszám tervezés a heti gyártási terv teljesítése érdekében
- Feladatok kiosztása, koordinálása, végrehajtás ellenőrzése
- Kulcsfontosságú teljesítmény mutatók; KPI (Key Performance Indicator) figyelése, koordinációja és teljesítése
- Heti és havi jelentések, kimutatások készítése, bemutatása
- Kapcsolattartás és együttműködés a támogató szervezetek (raktár, karbantartás, minőségügy, technológia, mérnökség) munkatársaival
- Munkavédelmi, egészségvédelmi, környezetvédelmi előírások betartása és betartatása
- Hatékonyság javítás

Előnyt jelent:
- Német nyelv ismerete
- Felületkezelésben szerzett releváns tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a „termelési koordinátor” jeligével a megadott e-mail címre fizetési igényével együtt. Telefonos elérhetőségünk: 0630 280 7409

Egyéb adatok: Termelési koordinátor

Az álláshirdető cég: Taképszolg Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés