Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros - komissiózó

Referenciaszám: A258081

A Raktáros - komissiózó álláshirdetés részletei:

IV. kerületi munkahelyre keresünk raktári, fizikai munkára munkavállalót raktáros-komissiózó munkakörbe.
Feladatok:
• komissiózás
• csomagolás
• árukiadás
• áruátvétel

Elvárások:
• Nagyfokú munkabírás és pontosság
• Targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent!
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Egyéb:
Hétfőtől péntekig tartó 1 műszakos munkarend (8-17h-ig)

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre küldje. Kérem, a tárgy mezőbe írja be: „Raktáros-komissiózó”!

Egyéb adatok: Raktáros - komissiózó

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka