Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Referenciaszám: A258078

A Raktáros álláshirdetés részletei:

Budaörsi partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Részmunkaidős raktáros

Feladatok:
• Általános raktározási feladatok ellátása;
• Anyagok mozgatása targoncával vagy békával
• Raktárkezelési rendszer pontos és precíz használata.
Elvárások:
• Középfokú végzettség;
• Targonca jogosítvány (3312,3313,3324);
• 1-2 év tapasztalat
Amit kínálunk:
• Hosszú távú, határozatlan idejű munkalehetőség;
• Heti 2 nap munka (8-17h-ig)
• Fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével küldje a megadott címre. Kérem, a tárgy mezőben adja meg a pozíció nevét!

Egyéb adatok: Raktáros

A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Alkalmi, időszakos munkák