Mutassa meg ismerőseinek:

Kereskedelmi asszisztens

Referenciaszám: A258077

A Kereskedelmi asszisztens álláshirdetés részletei:

Budapest XII. kerületi partnercégünkhöz keresünk KERESKEDELMI ASSZISZTENS-t

Olyan jelentkezők, akár pályakezdők, önéletrajzát várjuk, akik nem félnek megmutatni mi rejlik bennük, és képesek magas fordulatszámon dolgozni.

FŐBB FELADATOK:
• Vevői megrendelések fogadás, feldolgozása, visszaigazolások elküldése, számlázás, egyéb bizonylatok kiállítása
• Külföldi és belföldi partnerekkel történő kapcsolattartás, szóban és írásban egyaránt
• Fuvarszervezési, logisztikai feladatok ellátása
• Napi kereskedelmi adminisztratív feladatok ellátása az EKÁER rendszerben
• Havi, negyedéves zárásokban való aktív közreműködés, riportok készítése
• Egyéb adminisztrációs és napi egyeztetési feladatok elvégzése.

ELVÁRÁSOK:
• Minimum középfokú végzettség
• Angol nyelv legalább középfokú ismerete (aktív nyelvtudás szóban és írásban egyaránt)
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Pontos, precíz munkavégzés.
• Jó kommunikációs készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• Felsőfokú végzettség
• Német nyelv ismerete
• Pályakezdő

AMIT KÍNÁLUNK:
• Fejlődési, tanulási lehetőségek
• Segítőkész csapat
• Hosszú távú munkalehetőség

Fényképpel ellátott önéletrajzát, bérigény megjelölésével és a pozíció megnevezésével küldje a megadott e-mail címre!

Egyéb adatok: Kereskedelmi asszisztens

Az álláshirdető cég: Disztribúciós partnercég
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Kereskedelmi asszisztens