Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Referenciaszám: A258070

A Raktáros álláshirdetés részletei:

Raktáros pozíció betöltésére keresünk a XXI. kerületi munkavégzésssel munkatársat.

Feladatok
• Bejövő és kimenő szállítmányok kiszedése, illetve betárolása
• Beérkező anyagok, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása
• Betárolás és kitárolás, csomagolás
• Anyagmozgatási feladatok ellátása
• Közreműködés a leltárak során
• A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
• Raktári rend fenntartásának biztosítása
• Áru kisteherautóval történő kézbesítése

Elvárások
• Legalább középfokú végzettség
• Raktározási tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Targoncavezető engedély

Előny
• Magasemelésű targonca jogosítvány
• Könnyűgépkezelői OKJ bizonyítvány
• Készletgazdálkodási rendszer ismerete (pl. SAP)

Munkavégzés helye
• Budapest-Csepel

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: Undefasa Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka