Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítő

Referenciaszám: A258061

Az Értékesítő álláshirdetés részletei:

Webfejlesztő-, Marketing-és Közösségi Média területén foglalkozó fiatal cég csapata, értékesítő munkatársakat keres.
Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő cég tagja lenni és jól kommunikálsz, nálunk a helyed.

Amit kínálunk:
- Fix 8 órás időbeosztás (hétfőtől péntekig 9 órától 17 óráig)
– Fix fizetés mellett kiemelkedő bónusz az üzletszerzések után
- Folyamatos fejlődési-és tanulási lehetőség, mind az értékesítés-, mind a marketing-, mind az IT területén.
-Életpálya és életút tanácsadás, segítség, folyamatos céges rendezvények, szórakozás, motivációs előadások.
- Kiemelkedően exkluzív munkakörnyezet, jó tömegközlekedéssel
- Előrelépési lehetőség Manager-i pozícióba.

Amit elvárunk:
- érettségi
- jó kommunikációs készség
- nyitottság az ismeretlen tudásanyag elsajátítására
- gyors tanulási képesség

Nem várjuk el, de előnyt jelent:
- mérnök, közgazdász vagy marketing területén szerzett felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmány
- informatika, marketing, értékesítés területén szerzett tapasztalat
Ha érdekel a munka, küldj egy fényképes önéletrajzot, a megadott e-mail címre, vagy hívd a +36 30 513 3363-as telefonszámot!

Egyéb adatok: Értékesítő

Az álláshirdető cég: Privilege Partners Zrt.- Webspecialisták Divízió
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR