Mutassa meg ismerőseinek:

TECHNOLÓGUS

Referenciaszám: A258046

A TECHNOLÓGUS álláshirdetés részletei:

A magyar tulajdonú FÉMALK Zrt. 1989 évi alapítás óta meghatározó szereplője az autóiparnak.
Dinamikus növekedésünknek köszönhetően ma már mintegy 950 tehetséges szakembert foglalkoztatunk. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos aluminium öntvények előállítása.

Jó állást, vonzó munkahelyet keresel?

Légy része te is ennek a valódi magyar sikertörténetnek és jelentkezz hozzánk!

TECHNOLÓGUS

FELADATOK:

-Ajánlatadások műszaki, technológiai megalapozása és kidolgozása
-Javaslatokat készít a gyárthatóság, a gyártószerszám optimalizálására és ennek költségvonzataira
-A folyamatban lévő tervezői munkák öntészeti vagy technológiai támogatása
-Fejlesztői és szakértői tevékenység öntészeti oldalának erősítése
-Új tevékenységek kapcsán szükséges szakértői tevékenység, öntészeti és metallurgiai támogatás
-Öntési technológiák kialakítása folyamatos felügyelete, optimalizálása

ELVÁRÁSOK:

-Szakirányú középfokú végzettség vagy érettségi (Műszaki felsőfokú végzettség előnyt jelent)
-Magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office, Internet)
-Legalább 2 éves nyomásos öntészeti tapasztalat
-Alapszintű angol nyelvtudás
-Magas fokú problémamegoldó képesség
-Nagyfokú önállóság, pontosság, precizitás
-Rugalmasság
-Folyamatos három műszakos munkarend vállalása (beosztás szerint hétvégi munkavégzéssel)

AMIT KÍNÁLUNK:

-Versenyképes jövedelem
-Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
-Stabil nagyvállalati háttér

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület/ Dunavarsányi Ipari Park

Jelentkezés: toborzas @ femalk.hu

www.femalk.hu

Egyéb adatok: TECHNOLÓGUS

Az álláshirdető cég: FÉMALK ZRT.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka