Mutassa meg ismerőseinek:

Call Center munkatárs

Referenciaszám: A258040

A Call Center munkatárs álláshirdetés részletei:

A PBA Praeventio Zrt. magyar biztosításközvetítői piac egyik meghatározó szereplője keres dinamikus, motivált és gyakorlatorientált munkatársakat 8 órában az alábbi feladatkörre:

A leendő munkatárs feladata

-Biztosítási termékek telefonos értékesítése meglévő ügyfelek számára,
-Ügyfélkör bővítés, kapcsolatfelvétel,
-Keresztértékesítési folyamatok támogatása,
-Biztosítási szolgáltatások bemutatása,
-Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

-Biztosítási területen szerzett tapasztalat,
-Call center, telemarketing területen szerzett tapasztalat,
-Minimum középfokú végzettség,
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
-Meggyőző telefonos kommunikációs készség,
-Magabiztos, rátermett, határozott fellépés,
-Céltudatos, terhelhető személyiség.

Munkavégzés helye:

-Győr

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem (fix alapbér + teljesítményarányos prémium)
-Alkalmazotti munkaviszony határozatlan idejű szerződéssel
-Barátságos, fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
-Modern munkaköri feltételek
-Folyamatos fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a pozíció név feltüntetésével az anita.vigh @ pba.hu e-mail címre! Jelentkezési határidő: 2016.12.15

Egyéb adatok: Call Center munkatárs

Az álláshirdető cég: PBA Praeventio Zrt.
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR