Mutassa meg ismerőseinek:

német nyelvű számítógépes adminisztrátor

Referenciaszám: A258033

A német nyelvű számítógépes adminisztrátor álláshirdetés részletei:

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk német nyelvű számítógépes adminisztrátor munkatársat teljes munkaidőben és hosszú távra

Feladatok:
Adatok kezelése és feldolgozása
Adatbázis-készítés, karbantartás és folyamatos frissítés
Műszaki területen történő adatgyűjtés az interneten

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Magas szintű német nyelvtudás
Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet)
Fordítási-, értelmező és nyelvi kifejezőkészség, fogalmazási és logikai képesség
Precíz, pontos és gyors munkavégzés
Felelősségteljes gondolkodás és megbízhatóság

Amit kínálunk:
Hosszú távú stabil munkalehetőség
Fix jövedelem, utazási hozzájárulás
Dinamikus csapat és kellemes, fiatalos környezet

Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
További nyelv ismerete (cseh, szlovák, román, bolgár, szerb, horvát)
Saját gépjármű

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Egyéb adatok: német nyelvű számítógépes adminisztrátor

Az álláshirdető cég: DJE Kft.
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: német nyelvű számítógépes adminisztrátor