Mutassa meg ismerőseinek:

ELADÓ

Referenciaszám: A257962

Az ELADÓ álláshirdetés részletei:

Budapest 15. kerületében lévő szupermarketbe keresünk pékáru eladókat.

Feladatok:
- Friss pékárú felügyelete az átvételtől az eladásig.
- Árufeltöltés a pékáru osztályon.
- Áruházi előírások megismerése és betartása.
- Termékek fogyaszthatósági idejének figyelemmel kísérése.

Elvárások:
- Eladói, kereskedői szakirányú képzettség.
- Erkölcsi bizonyítvány.
- Vevőközpontú szemlélet.

Amit kínálunk:
- Korrekt, versenyképes bérezés.
- Biztos, hosszú távú álláslehetőség.
- Választható juttatási csomag.
- Barátságos csapat.

Ha érdekel a lehetőség jelentkezz a 0620/5556958 telefonszámon!

Egyéb adatok: ELADÓ

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem