Mutassa meg ismerőseinek:

Szerviz technikus kisegítő

Referenciaszám: A257926

A Szerviz technikus kisegítő álláshirdetés részletei:

Budapesti, online elektronikai/ műszaki termékek kereskedelmével foglalkozó Partnerünk részére keresünk szerviz technikus kisegítőt a 4.kerületbe, határozott időre.

Fix munkaidő, hétfőtől péntekig: 8:30 - 17:00

Feladatok:
- munkalapok rögzítése, lefűzése
- elektronikai termékek szervizelése, javítása
- hibás termékek átvétele/ megjavított termékek kiadása

Elvárások:
- befejezett 8 általános iskolai végzettség
- precizitás
- jó állóképesség
- előny: elektronikai/ műszaki termékek szervizelésében tapasztalat

Amit kínálunk:
- bejelentett, fix bérezés
- fiatalos, lendületes csapat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezés: önéletrajzzal, kérjük a tárgyban megjelölni: "Szerviz"

Egyéb adatok: Szerviz technikus kisegítő

Az álláshirdető cég: Jobconcept Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Szerviz technikus kisegítő