Mutassa meg ismerőseinek:

Account Managers - Értékesítő

Referenciaszám: A257907

Az Account Managers - Értékesítő álláshirdetés részletei:

Fast-growing company in Budapest now hiring:

Base Salary 220,000 Ft.

+Commissions

Average Commission between 140,000 – 200,000 Ft. in every month.
Strong performers bring 300,000+ Ft. in commissions every month!

- Additional weekly and monthly individual and team bonuses.
- Work with and receive training from international colleagues from around the world.
- High commissions and a chance to learn from experienced sales managers.

Responsibilities:
- Pursuing leads and developing sales
- Responding to inbound sales calls
- Responding to emails
- Working with colleagues to develop sales portfolio

Requirements:
- Fluency in English
- Comfortable speaking on the phone
- Familiarity with stock market and/or foreign exchange market a bonus
- Prior sales experience a bonus
- Comfortable working from 2pm to 10pm

Please send your English CVs

Egyéb adatok: Account Managers - Értékesítő

Az álláshirdető cég: Call4all Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés

Jelentkezés az állásra: Account Managers - Értékesítő