Mutassa meg ismerőseinek:

Erősáramú villanyszerelő (Dél-Dunántúl)

Referenciaszám: A257893

Az Erősáramú villanyszerelő (Dél-Dunántúl) álláshirdetés részletei:

Szektorában piacvezető cég, közvilágítási üzemeltető munkatársat keres elsősorban Kaposvári/Marcali/Nagykanizsai vagy környéki régióközponttal, a régióba tartozó településeken történő munkavégzéshez z alábbi pozícióra:

(Erősáramú villanyszerelő) (Dél Dunántúli régió)

Főbb feladatok:

• Közvilágítási lámpatestek üzemidejű javítása közvilágítási üzemi időszakban
• Feszültség alatt kisfeszültségű közvilágítási készülékek, lámpatestek cserélése
• Csatlakozó szerelési munkálatokat végzése
• Időszakos felülvizsgálat, tisztítás elvégzése
• Kapcsolattartás ügyfelekkel és illetékes kollégákkal
• Felhasznált anyagok, eszközök nyilvántartása, készletvezetés
• Javítási határidők betartása
• Közvilágítási hibakezelő számítógépes rendszer használata, talált hibák rögzítése, javított hibák lezárása, nem javíthatóság esetén illetékes kollégák felé történő visszajelzés
• Munkaterv és munkalapok készítése
Elvárások:
• Releváns szakirányú végzettség (minimálisan villanyszerelő szakmunkás)
• Érvényes B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési gyakorlat
• Alapszintű számítógépes ismeretek
• Szervezőkészség

Előnyt jelent:

• KIF-FAM bizonyítvány megléte
• Emelőgép kezelői bizonyítvány (kosaras gépjárműre)

Amit a cég kínál:

• Versenyképes fizetés
• Béren kívüli juttatás
• Személyes karrierfejlesztés

Munkavégzés helye: Somogy, Baranya, Zala, Tolna, Veszprém megye

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy végzettségeit és részletes, szakmai tapasztalatait tartalmazó fényképes önéletrajzát küldje el számunkra.

Egyéb adatok: Erősáramú villanyszerelő (Dél-Dunántúl)

A munkavégzés helye: Somogy megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Erősáramú villanyszerelő (Dél-Dunántúl)