Mutassa meg ismerőseinek:

Hosszútávú munka Szombathelyen

Referenciaszám: A257886

A Hosszútávú munka Szombathelyen álláshirdetés részletei:

Szombathelyi partner cégünk részére, munkavállalókat keresünk azonnali kezdéssel hosszú távra.

Feladatok:
- Kész termékek sor végén való ellenőrzése

Elvárások:
- Minimum szakmunkás végzettség
- Rugalmasság
- Színtévesztés kizáró ok!!!!
- Minőség ellenőrzésben szerzett tapasztalat előny
- Számítógépes ismeret előny

Amit kínálunk:
- Bruttó 800 Ft/ óra kezdő bérezés
- Bejárás támogatás
- Próba idő után bónusz
- Törvényes bejelentés

A munkára első sorban férfiak jelentkezését váruk.
Ha szeretne csapatunk tagja lenni, és nem riasztja vissza a több műszakos munka, várjuk önéletrajzát.

Egyéb adatok: Hosszútávú munka Szombathelyen

Az álláshirdető cég: Kiss Katalin
A munkavégzés helye: Vas megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Hosszútávú munka Szombathelyen