Mutassa meg ismerőseinek:

Ügyintéző

Referenciaszám: A257884

Az Ügyintéző álláshirdetés részletei:

Az Artisjus irodai háttérmunkára keres kollégát azonnali belépéssel.

Az Artisjus a zeneipar - zeneszerzők, szövegírók, zeneműkiadók és írók egyesületeként működő - nonprofit szervezete.
A szerzők érdekeit érvényesíti, jogaikat hatékonyan és átláthatóan kezeli.

Leendő kollégánk feladatai:
• Zenei, irodalmi művek adatainak nyilvántartása
• Nemzetközi adatbázisok karbantartása
• Külföldi partnerekkel való e-mail kapcsolattartás
• Együttműködés más osztályokkal
• Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásunk:
• 2-3 év tapasztalat irodai környezetben
• jó angol nyelvtudás (főleg írásban)
• magabiztos számítógép használat
• önállóság, megbízhatóság
• precizitás, monotonitástűrés

Ezt ajánljuk- többek között: stabil, megbízható háttér hosszú távon, megfelelő munkakörülmények és jó hangulatú csapat.

Pályázni önéletrajz és motivációs levél beküldésével, bérigény megjelölésével lehet a megadott címre 2016. december 8-ig. Visszajelzést csak a már interjúra behívott pályázóknak tudunk biztosítani.

Egyéb adatok: Ügyintéző

Az álláshirdető cég: Artisjus Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció