Mutassa meg ismerőseinek:

A'LA CARTE SZAKÁCS CEGLÉDBERCELRE

Referenciaszám: A257880

Az A'LA CARTE SZAKÁCS CEGLÉDBERCELRE álláshirdetés részletei:

Társaságunk munkatársat keres A’LA CARTE SZAKÁCS pozícióba CEGLÉDBERCEL területére
Feladatok:
• A’ la carte ételek, házhozszállításos menük elkészítése, tálalása, tárolása és adagolása
• Konyhai tevékenység irányítása és ellenőrzése
• A meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
• Segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása
Elvárások:
• Szakirányú végzettség és minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
• Gyakorlatias, határozott személyiség
• Pontos, precíz munkavégzés
• Jó szervezőképesség
Előnyt jelent:
• Diétás szakács végzettség
• A’ la carte étkeztetésben szerzett gyakorlati tapasztalat
• Egyéb szakmai tapasztalt
• Vezetői szemléletmód

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Utazási hozzájárulás
• Étkezéstérítés
• Egyéb dolgozói kedvezmény

Egyéb adatok: A'LA CARTE SZAKÁCS CEGLÉDBERCELRE

Az álláshirdető cég: TS Gastro kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom

Jelentkezés az állásra: A'LA CARTE SZAKÁCS CEGLÉDBERCELRE