Mutassa meg ismerőseinek:

BOLTVEZETŐ - BOLTVEZETŐ HELYETTES

Referenciaszám: A257879

A BOLTVEZETŐ - BOLTVEZETŐ HELYETTES álláshirdetés részletei:

65 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1000 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 27 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

HAMAROSAN NYÍLÓ üzletünkbe

BOLTVEZETŐ - BOLTVEZETŐ HELYETTEST KERESÜNK.

Feladataid:
A bolti csapat irányítása, motiválása | Értékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján | Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása | Készlet kezelése | A bolti arculat megjelenések felügyelete | Számlázás, megrendelés, bevételezés | Ügyfelek kifogástalan kiszolgálásának biztosítása

Elvárásaink:
Műszaki érdeklődés | Középfokú kereskedelmi végzettség | Kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat | Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség | Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel) | Gyorsaság, hatékonyság, terhelhetőség

Előnyt jelent: SAP ismerete

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem
-Felelősségteljes pozíció
-Stabil cégháttér

Munkavégzés helye: Tököl

Fényképes önéletrajzát az allas @ euronics.hu email címre várjuk „Boltvezető-Boltvezető helyettes- Tököl” jeligével.

Egyéb adatok: BOLTVEZETŐ - BOLTVEZETŐ HELYETTES

Az álláshirdető cég: Vöröskő Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: BOLTVEZETŐ - BOLTVEZETŐ HELYETTES