Mutassa meg ismerőseinek:

Élelmezésvezető Ócsára

Referenciaszám: A257878

Az Élelmezésvezető Ócsára álláshirdetés részletei:

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársat keres ÉLELMEZÉSVEZETŐ pozícióba ÓCSÁRA
Főbb feladatok:
• Az ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok összeállítása, rendelése
• Napi kiszabatok készítése az élelmezésvezetési program használatával
• Napi étkezők létszámának összesítése
• Szakácsok, konyhai kisegítők irányítása
• A konyha eszközeinek időszakonkénti felmérése
• Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése
• Kapcsolattartás az intézményvezetőkkel
• Hatósági előírások betartása, betartatása
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú élelmezésvezetői vagy vendéglátó ipari végzettség
• Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
• Számítógépes ismeretek
• Vezetői szemléletmód
• Gyakorlatias, határozott személyiség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Közétkeztetésben, vendéglátásban szerzett tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes fizetés
• Céges telefon
• Utazási hozzájárulás
• Étkezéstérítés
• Egyéb dolgozói kedvezmény

Egyéb adatok: Élelmezésvezető Ócsára

Az álláshirdető cég: TS Gastro kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling

Jelentkezés az állásra: Élelmezésvezető Ócsára