Mutassa meg ismerőseinek:

Munkacsoport koordinátor Gyálon

Referenciaszám: A257861

A Munkacsoport koordinátor Gyálon álláshirdetés részletei:

A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.
munkacsoport irányítási feladatok elvégzésére munkatársat keres.

Amennyiben van tapasztalata üzemi csomagoló vagy hasonló munkakörökben, illetve szeretné ilyen környezetben kipróbálni magát. Képes kitartóan, pontosan és precízen dolgozni, és emellett érez magában elég ambíciót ahhoz, hogy egy kisebb csapatot koordináljon, várjuk jelentkezését!

Feladatok:
• BETANÍTOTT CSOMAGOLÓ, CÍMKÉZŐ MUNKÁT VÉGZŐ CSAPAT IRÁNYÍTÁSA (10-12 fő)
• A munkafeladatok betanítása az új kollégák számára
• A csapatban dolgozó kollégák koordinálása, értékelése és támogatása
• Adminisztráció vezetése
• Részvétel a csomagoló, címkéző feladatok végzésében

A munkavégzés körülményei:
• Napi 8 órás munkavégzés – nappali műszak
• A munkavégzés helye: Gyál
• Gyál központjából ill. Érdről munkába szállítás céges busszal, vagy munkába járás költségtérítése Mt. szerint

Elvárások:
• Emberközpontú hozzáállás
• Hatékony szervezői készség
• Rugalmasság és megbízhatóság
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Jó kommunikációs készég
• Figyelmesség és pontosság
• Jó számolási készség
Előny:
• Korábbi csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:
• Legális, bejelentett munka
• Hosszú távú munkalehetőség
• Jó munkaközösség
• Belső képzések, fejlődési lehetőség

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, jelentkezését szakmai önéletrajzával az „csomagolóüzemi csoportvezető” megjelöléssel a megadott e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: Munkacsoport koordinátor Gyálon

Az álláshirdető cég: Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Munkacsoport koordinátor Gyálon