Mutassa meg ismerőseinek:

Ingatlan értékesítő

Referenciaszám: A257852

Az Ingatlan értékesítő álláshirdetés részletei:

égünkhöz olyan jókedvű, lendületes munkatársat keresünk, aki könnyedén
tud kapcsolatokat teremteni, magabiztos és képes a folyamatos, magas színvonalú önálló
munkavégzésre.
Feladatok

ingatlant értékesíteni kívánó tulajdonosok felkutatása
ingatlanok felvétele,szerződések előkészítése
ingatlanok hirdetése

Elvárások

középfokú végzettség
számítógép felhasználó szintű ismerete
gyakorlat nem szükséges

Amit kínálunk

kiváló csapat
rugalmas munkaidő,önállóság,függetlenség
a hirdetéseket a cég állja

Fényképes önéletrajzzal a megadott email címen.

Egyéb adatok: Ingatlan értékesítő

Az álláshirdető cég: Panoráma Ingatlan
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar