Mutassa meg ismerőseinek:

Sofőr

Referenciaszám: A257837

A Sofőr álláshirdetés részletei:

A Beatang Trans Bt. hazai és nemzetközi fuvarozási tevékenységben jártas megbízható sofőrt vagy sofőröket keres azonnali kezdéssel.
Feladatok:
♣ 3,5 tonnás ponyvás teherautóval (B kategória) történő fuvarozás az Európai Unió országaiban, akár heti 5 napos külföldön való tartózkodással
♣ A termékek pontos és sérülésmentes szállítása, fel-, illetve lepakolás koordinálása
Elvárások:
♣ B kategóriás jogosítvány
♣ pontos okmánykezelés
♣ optimális útvonal önálló megtervezése
♣ probléma felismerése, kezelése
♣ képesség csapatmunkára és önálló, precíz munkavégzésre
♣ német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
Amit kínálunk:
♣ bejelentett főállású munkavégzés
♣ hosszú távú alkalmazás
♣ versenyképes jövedelem
♣ nemzetközi viszonylatban 3-5 napos fuvarok
♣ állandó – 3,5 tonnás ponyvás – kisteherautók (a gépjárművek felszereltsége: tempomat, állófűtés, hálófülke)
Fényképes önéletrajz csatolásával. Az állással kapcsolatos további információk: +36 30 825 9675
Szükséges nyelvtudás:
♣ Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
Munkavégzés helye:
♣ Külföld és belföld egyaránt

Egyéb adatok: Sofőr

Az álláshirdető cég: Beatang Trans Bt.
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika